Policjant z Leśnicy zwyciężył w ogólnopolskim plebiscycie SuperDzielnicowy 2026

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: Policjant z Leśnicy zwyciężył w ogĂłlnopolskim plebiscycie SuperDzielnicowy 2026,

w którym piszą, że "Mł. asp. Krzysztof Kuczmera z Posterunku Policji w Leśnicy zwyciężył w ogĂłlnopolskim plebiscycie #SuperDzielnicowy 2026. Finał konkursu odbył się w Zamku Moszna i zgromadził przedstawicieli Policji or (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.